Корзина
24 отзыва

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380681968534
+380954234885
Корзина

Автокресла (детские)

Усі дитячі автокрісла повинні відповідати Європейському стандарту безпеки ECE 44/04, мати відповідне маркування і бути перевірені в численних краш-тестах.

Дитячі утримуючі пристрої мають термін придатності. В середньому, у багатьох автокрісел він закінчується через 6 років з дати виготовлення, хоча цей термін може змінюватись в залежності від виробника. Завжди дотримуйтесь інструкції виробника, тому що, якщо раптом автомобільне крісло не захистить вашу дитину в необхідній ситуації, виробник не буде нести відповідальність, якщо ви не дотримувалися його рекомендацій.

Також заборонено встановлювати дитячі автокрісла проти руху автомобіля на передні сидіння, якщо там близько розташовані подушки безпеки. У разі розкриття подушки безпеки, можуть виникнути серйозні травми голови або навіть смерть немовляти. Тому, якщо автомобіль не має спеціальної можливості відключити подушку безпеки, дитяче автомобільне крісло необхідно встановлювати тільки на задньому сидінні.

Як і мотоциклетні шоломи, дитячі утримуючі пристрої тестуються, тільки за умов, що вони можуть винести одну аварію. Це означає, що якщо автокрісло брало участь у ДТП з дитиною або без неї, власникам настійно рекомендується замінити його, незалежно від того, чи є видимі пошкодження чи ні. Це пов’язано з тим, що навіть найменші мікротріщини в корпусі автомобільного крісла, не видимі людському оку, можуть сприяти розкрихтуванню корпусу в черговому ДТП або навіть простому поштовху.